Kogo zatrzymuje policja?

Demonstranci z Federacji Anarchistycznej protestujący na uniwersytecie w Poznaniu przeciwko atakowi Izraela na Gazę zostali fizycznie zaatakowani przez niezidentyfikowanego mężczyznę (zapis wideo można zobaczyć tutaj). Kogo zatrzymała policja? Oczywiście demonstrantów…

Jedna odpowiedź do “Kogo zatrzymuje policja?”

  1. piotr.sokol Says:

    Myślę, że ten żydowski (izraelski) dziennikarz (wywiadowca) miał rację, że ich tak sponiewierał. Oni tam, jak słusznie zauważył St. Michalkiewicz, strzelają z miłości do tych niewdzięcznych terrorystów, a świat nadal nie dostrzega ich wybraństwa. Europa po prostu jest przesiąknięta antysemityzmem i trzeba z tym walczyć. Cóż z tego, że tutaj, w oczach gojów, wygląda to na zwykły bandytyzm. Tam w Wielkim Izraelu zostanie to zauważone i nagrodzone. Po takim wyczynie jakby sobie ktoś skarb wielki zgromadził i nic go już nie dosięgnie. Być może, jak już powstanie Nowy Izrael na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, to i jakaś posada ciepła się znajdzie dla naszego wrażliwego chwata.
    Jednym zdaniem, sponiewierał ich z powodu ich niewiedzy i był to objaw zwykłej miłości, która kieruje człowiekiem, gdy chce komuś pomóc.

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.