Oni chcą decydować o tym…

 …co możesz zobaczyć w Internecie:
aleksandr_lukashenko.jpghu_jintao.jpgdonald_tusk.jpg
Rząd pozostał głuchy na protesty internautów, przedsiębiorców telekomunikacyjnych, organizacji społecznych, a nawet na głosy prawników wytykających niekonstytucyjność rozwiązań i przyjął projekt ustawy przewidującej przymusowe blokowanie dostępu do adresów internetowych wpisanych do Indeksu Ksiąg Zakazanych Rejestru Stron i Usług Niedozwolonych.
Czas na pisanie protestów do posłów. A w sobotę w Warszawie demonstracja Blackout Europe Polska i Polskiej Partii Piratów przeciwko cenzurze.

7 komentarzy do “Oni chcą decydować o tym…”

 1. Bartek Kozlowski Says:

  Chciałbym tu złożyć dobrowolną samokrytykę i przyznać się do popełnienia w swoim życiu jednego, wielkiego błędu. Błąd ten był taki: w wyborach parlamentarnych w październiku 2007 r. głosowałem na Platformę Obywatelską, a konkretnie rzecz biorąc, na Donalda Tuska, który kandydował do Sejmu w Warszawie. Liczyłem na to, że Platforma Obywatelska będzie w swych rządach większym stopniu respektować prawa i wolności obywatelskie, niż słusznie poniekąd oskarżany o ich lekceważenie PiS. Jak wiadać, byłem głupi i naiwny. Postaram się jednak więcj wspomnianego błędu nie popełnić. Na Tuska, jako kandydata na cokolwiek (i myślę, że w ogóle na PO) nie zagłosuję już nigdy więcej w życiu.

 2. FatBantha Says:

  To nie lepiej w ogóle zrezygnować z głosowania?

 3. Bartek Kozlowski Says:

  No cóż… mądry Polak po szkodzie

 4. vogel100 Says:

  fatbantha
  i tu jest sedno!

 5. Bronikowski.com » Blog Archive » “Tak” dla cenzury Internetu Says:

  […] się płaczem! Och, rząd chce nam zamykać strony! Różni samozwańczy spece od prawa czy inni anarchiści atakują ten rozsądny pomysł ostrzami swoich paragrafów. Jakże krótkowzroczna, jakże […]

 6. virago535 Says:

  @Bartek Kozłowski
  piszesz, że PiS słusznie może być oskarżany o ucisk obywateli. A skąd ową tezę o słuszności powziąłeś?
  Ale do adremu: niezwykle mnie sie owa wielkafototrójca podoba, proszę o udostępnienie praw do powielania 😉

 7. sierp Says:

  Ja tam nic przeciwko powielaniu nie mam, choć nie wiem na 100% czy na tych zdjęciach nie ciążą jakieś prawa autorskie (nie jestem pewien co do tego po lewej).
  Jest jeszcze inna wersja „trójcy” tutaj: http://www.wol-media.yoyo.pl/oni.jpg

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.