Królestwo Innego Świata :-)

Zamieszczając swój apel do monarchistów o stworzenie „monarchii alternatywnej” zapomniałem o pewnym przedsięwzięciu, który trochę przypomina tę ideę. Otóż taką „monarchię alternatywną” mają zwolenniczki i zwolennicy Kobiecej Dominacji. Nazywa się The Other World Kingdom, ma własną „stolicę” położoną w prywatnej posiadłości w miejscowości Cerna na Morawach, własną walutę, flagę, hymn, prawa (przewidujące m. in. kary cielesne, pręgierz, przymusową pracę oraz więzienie w ciemnicy – i jakoś nikt z zewnątrz się do tego nie przyczepia!), sądy (świadczące swoje usługi w rozstrzyganiu pewnych szczególnych rodzajów spraw 🙂 także osobom spoza „królestwa”) i paszporty.
Rzecz jasna, nie ma to nic wspólnego z monarchizmem – jest to po prostu biznes (dla pruderyjnych konserwatystów zapewne po prostu osobliwy dom rozpusty…), najprawdopodobniej dobrze prosperujący. Aczkolwiek oficjalnie celem The Other World Kingdom jest „zaprowadzenie Absolutnego Matriarchatu – jedynego słusznego porządku społecznego” 🙂
Ale skoro coś takiego funkcjonuje w społeczności zwolenników femdom (jak widać zaspokaja ich potrzeby), to dlaczego coś o podobnej formie nie miałoby funkcjonować w społeczności monarchistów? Czyżby wśród monarchistów nie było realnego popytu na poddanie się królowi?

2 komentarze do “Królestwo Innego Świata :-)”

 1. smootnyclown Says:

  „zaprowadzenie Absolutnego Matriarchatu – jedynego słusznego porządku społecznego” :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

  Chociaż ten „jedyny słuszny porządek” mnie przeraża – już niejeden w historii wierzył w JEGO słuszny porządek…

  Ostatnio zauważyłem, że komentuje pan na Salonie24 (o ile to pan się ukrywa pod nickiem „Jacek Sierpiński”:)

 2. sierp Says:

  Myślę, że tekst o „dążeniu do zaprowadzenia Absolutnego Matriarchatu” należy tu traktować z przymrużeniem oka 🙂
  Co do komentarzy na Salonie24 – tak, chyba komentowałem tam 2 lub 3 razy, pod swoim imieniem i nazwiskiem. Mam nadzieję, że nikt się poza tym nie podszywa….

Dodaj odpowiedź

Musisz się zalogować aby dodać komentarz.